İstanbul Seramik, tarih boyunca iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılan dayanıklı, estetik ve çok yönlü bir malzemedir. İstanbul’da hizmet veren Ertaş Dekorasyon firmamı İstanbul seramik, alanında kaliteli bir hizmet olarak öne çıkıyor.

Hem estetik hem de fonksiyonellik açısından benzersiz ürünler sunan Ertaş Dekorasyon, iç dekorasyondan dış cephe kaplamalarına kadar birçok farklı alanda seramik işlerinizi yapmaktadır.

Hizmet Alanları

İstanbul Anadolu Yakası; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar alanları başta olmak üzere tüm İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

İstanbul'da seramik hizmeti, alanında öncü

İstanbul Seramik’in Avantajları

Estetik Çeşitlilik

Dayanıklılık

Kolay Bakım

Su Geçirmezlik

Çevre Dostu

Ertaş Dekorasyon Anadolu Yakasında Mekanlarınızı Güzelleştiriyor

İstanbul Seramik’in Kullanım Alanları

İç Mekan Döşeme:

İstanbul Ertaş Dekorasyon Seramikten alacağınız hizmet ile, oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar ve banyolar gibi iç mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Dış Cephe Kaplamaları:

İstanbul Ertaş Dekorasyon firmamızdan alacağınız seramikler, binaların dış cephelerini kaplamak için bire birdir ayrıca hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Mutfak Tezgahları ve Lavabolar:

Ertaş Dekorasyon kullandığı seramikler, mutfak tezgahları ve lavabolar için de popüler bir tercihtir. Kolay temizlenir ve suya dayanıklıdır.

Banyo Duvarları ve Zeminleri:

Ertaş Dekorasyon İstanbul Anadolu Yakasında seramik hizmeti vermektedir.

Banyolarda seramik kullanmak, nemli ortamlarda su geçirmezlik sağlar ve aynı zamanda şık bir görünüm sunar. İstanbul’da hizmet veren Ertaş Dekorasyon, geniş ürün yelpazesi ve kullanım alanları ile mekanlarınızı güzelleştirir. İç mekan ve dış mekan projelerinizi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda kalite, dayanıklılık ve çevre dostu üretim anlayışı benimsiyoruz.

Ertaş Dekorasyon, seramik alanında yıllardır varlığı devam ettirip, müşterilerinin hayallerini gerçeğe kavuşturmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Bir Yanıt

Hemen Ara