Müşteri Yorumaları

Ahmet D.

Ertaş Dekorasyon ile çalıştığımız süre boyunca son derece memnun kaldık. Profesyonel yaklaşımları, kaliteli hizmetleri ve özverili çalışmaları sayesinde evimizin dönüşümünde büyük bir rol oynadılar.

Ahmet D.

Enes S.

Boya hizmetlerinde ise tercihlerimize önem vererek, istediğimiz renkler ve efektlerle hayal ettiğimiz atmosferi yakaladık. Tadilat sürecinde ise her aşamada bizi bilgilendirdiler işleri zamanında tamamladılar.

Enes S.

Burak M.

Ertaş Dekorasyon ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Ekibi, işlerine olan hakimiyetleri ve detaylara verdikleri önem ile etkileyici bir sonuç elde ettik. Çalışmalarında kullanılan kaliteli malzemeler enerji tasarrufu sağladı.

Burak M.

Cengiz E.

Ertaş Dekorasyon'a evimizin tadilat işi için başvurduk ve sonuçtan son derece memnun kaldık. İşlerini profesyonellikle ve özenle yaptılar. Proje başlangıcından bitişine kadar sürekli iletişim halindeydik ve her adımda bize rehberlik ettiler.

Cengiz E.

Hasan K.

Dekorasyon ekibi, tasarımımızı tam anlamıyla hayata geçirdi ve evimizdeki değişiklikleri tamamlarken her ayrıntıya dikkat ettiler. İşlerini zamanında bitirdiler ve her şey planlandığı gibi ilerledi.

Hasan K.

Zeynep E.

Ertaş Dekorasyon ekibi, çalışkanlıkları, deneyimleri ve profesyonellikleriyle bizi etkiledi. Evimizin şimdi nasıl daha şık ve işlevsel hale geldiğine inanamıyoruz. Bu firma, ev dekorasyonu veya tadilat işleri için kesinlikle tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz!

Zeynep E.

Murat U.

Ertaş Dekorasyon'a evimizin yeniden dekore edilmesi ve tadilat işleri için başvurduk ve sonuçtan büyük memnuniyet duyuyoruz. Onların hizmetleri gerçekten muhteşemdi.

Murat U.

Muhammed T.

Başlangıçtan sona kadar her aşamada bize profesyonelliklerini gösterdiler. Tasarım fikirlerimizi dinlediler ve ihtiyaçlarımıza uygun harika bir sonuç ortaya koydular. Ekip, işlerini zamanında ve bütçeye uygun bir şekilde tamamladı.

Muhammed T.

Sinan Ş.

Ertaş Dekorasyon ekibi, kaliteli malzeme seçimi ve işçilikleriyle öne çıkıyor. Evimizdeki değişiklikler, herkesi etkiliyor ve ziyaretçilerimizden olumlu geri bildirim alıyoruz. Ertaş Dekorasyon'a minnettarız ve başkalarına da tavsiye ederiz.

Sinan Ş.

Hemen Ara